Results?
my.raceresult.com
SK

Patrouille des Glaciers
Sky is the limit

With its 56 km course, 4000 m climb and 16 timing points, most of them only accessible by helicopter, Patrouille des Glaciers is a massive challenge for the participants... and for timers!

race result Swiss was the official time keeper for the event for the second time in a row, supported by staff members from the German HQ, and from our French, American and Australian offices who came down after our Distributors Meeting.

This year's event was timed using 5,000 ActivePro transponders, 16 active systems and 40 Track Boxes, of course scored with race result 11. The 8 months long registration process also ran through my.raceresult.com, and the race packs were all printed and packed from the headquarters.

We are very proud to have been part of that adventure again, and thank the Swiss Army for their trust in our solution.

Expo Rome.
2018.

Around 100,000 visitors at the Expo of the Rome Marathon, the biggest running event in Italy and one of the most beautiful in the world! We are very satisfied of the result and we thank you all organizers and timers who spent some time with us at the booth. A special thanks to Franco and Luca for the delicious Italian products that they have given us!

Training Sessions 2018.
Headquarters Germany.

The English session at our Headquarters last weekend closed off the Training Sessions programme in Europe and in the USA. The Australian session will take place later in the year, at the end of the season in the Southern hemisphere.

Almost 200 timers attended one of our 8 sessions in 7 different countries so far. We thank everyone who attended and hope the contents of the session will help everyone make the most of our solution this season.


41. ročník Gate River Runu
15 km a 5 km

Viac ako 15000 atlétov za zúčastnilo 41. ročníka Gate River Runu 15km a 5km v Jacksonville, na Floride 10. Marca 2018.  Doug Alred je riaditeľom týchto pretekov a vlastníkom 1. Place Sports. Bol veľmi spokojný s prácou race result systému a vraví: „Úroveň interpretácie  je fantastická.“ Jeho časomeračský tím sa úplne spoliehal na race result, nie len  na presné konečné výsledky, ale aj na medzičasy, ale tiež pre vyhodnotenie ceny v hodnote 1000 USD pre najrýchlejší zjazd od vrcholku mosta Hart  až do cieľa.

Running USA 2018.
Austin, Texas

Náš race result tím sa zúčastnil Running USA Industry Konferencie v Austine, Texas. Ako každý rok, aj tento znamenala konferencia veľkú príležitosť na zoznámenie sa riaditeľov pretekov, časomeračských profesionálov a ostatných partnerov. Boli sme veľmi potešení veľkým záujmom o našu technológiu a tešíme sa na náročný rok, ktorý je pred nami. Ak ste zmeškali túto konferenciu v Austine, tak veríme, že sa  uvidíme na Konferencii Running USA 2019 v Puerto Rico.

Coming Soon:
Tracking a meranie v jednom čipe

race|result pridal funkciu tracking to svojich aktívnych čipov (transponderov). Po prvýkrát je možné mapovať všetkých účastníkov na pretekoch - naživo a bez pridania ďalšieho sledovacieho zariadenia.

To zaručuje úplne nový zážitok zo športového podujatia, byť naživo a interaktívny pre fanúšikov, príbuzných a médiá.

race|result tracking riešenie bude dostupné v druhej polovici roku 2017.

[Viac info]

Rock and Roll Maraton Seriál
využíva race result rišenia

Sporstats, spoločnosť zaoberajúca sa časomierou pre Rock and Roll Maraton seriál nám hrdo oznámili ich spokojnosť s používaním race result štartových čísel a časomernej technológie počas celého seriálu US Rock and Roll na nasledujúce 3 roky.

Marc Roy zakladateľ a riaditeľ Sportstatu povedal:“ race result ponúka najjednoduchší a najúspornejší proces na výrobu štartových čísel s čipmi pre zákazníkov. My používame personalizované štartové čísla s menami účastníkov celého Rock and Rolu preteku, to ako rýchlo sa vyrobia je neuveriteľné. Automatický proces výroby race resultu nám pomáha šetriť čas a redukovať stres, ktorý nás sprevádza celé obdobie spojené s pretekmi. V deň pretekov nám zase šetrí čas rýchle rozloženie antén so systémami.“

Posledný víkend, Viac ako 21000 registrovaných bežcov súťažilo v Tempe, Arizona. Pozrite si krátky videoklip o tom ako race result čipy na meranie času sa programujú a lepia na štartové čísla, clickhere. Arizona bolo prvé podujatie v roku 2018 v rámci seriálu Rock and Roll Maratónu. Na tomto podujatí si mohli bežci vybrať z viacerých vzdialeností: maratón, polmaratón, 10 km, 5 km ale aj 1 míľa a Kids Rock. Časomiera z Sportstatu využíva 23 race result systémov a výsledky live cez rtrt.me.

race|result USA
1 000 000 – tý čip pre USA časomeračov

Tím race result USA prekonal míľnik vo svojej produkcii. V tlačiarni nazvanej ako „Print Monster USA 1,“ ktorá pracuje non-stop 475 dní v USA v kancelárii  Marka Courtneyho,  vytlačili  9. Januára 2018 miliontý race result čip pre USA časomeračov. S rýchlym rastom našej spoločnosti na USA trhu očakávame, že dosiahneme hranicu 2 000 000 vytlačených čipov koncom tohto roku. Toto číslo  znamená iba počet čipov vytlačených na rolke v USA a nazhŕňa čipy na štartovných číslach alebo iné čipy vytlačené v našom centre v Nemecku pre USA trh. Gratulujeme Markovi a Ďakujeme za všetku tvrdú prácu.

MYLAPS a race|result
sa dohodli v otázke patentu

MYLAPS CEO, Camiel Slaats a race result CEO, Sönke Petersen, sa v Decembri 2017 stretli v Nemecku aby v mieri vyriešili spor o patenty svojich spoločností, ktorý sa týka časomernej technológie hardvéru.

Prosím  pozrite si  endurancesportswire.com pre viac informácií.

Zbalíme všetko
Náš nový baliaci servis

Počas tohto prázdninového obdobia máme pre Vás darček. Môžete si objednať personalizované obálky z nášho e-shopu a využiť tak náš baliaci servis. Aj vďaka tejto službe veríme, že ešte viac uľahčíme Vašu prácu.

Tešíme sa na Vaše prvé objednávky.

Konferencia
race|result 2017

race|result Slovensko so sídlom v Kežmarku, bude hostiť Konferenciu v dňoch 9. - 10. Decembra 2017 v hoteli Club, Kežmarok.

Toto podujatie je príležitosťou ako získať informácie o dostupných riešeniach race|result a zdieľanie skúseností s ostatnými účastníkmi.

 

Registrácia na Konferenciu race|result 2017: http://my2.raceresult.com/84501/registration?lang=sk


Triatlon 2017
race|result systém používaný na triatlonoch na celosvetovej úrovni

Za posledné obdobie bola naša technológia používaná na dvoch prestížnych Európskych súťažiach.
Počas ETU Kitzbühel Triathlon European Championships 2017 (15-18 jún) a Grand Prix de Valence (1-2 júl), profesionálni triatlonisti môžu naplno dôverovať nášmu umeniu merania.

Oba preteky boli merané s race|result active systémom. Bližšie informácie nájdete na here.

Kart Timing.
Ferové. Presné. Spoľahlivé.

race|result je pripravený na meranie kartingu. Vybavte svoju dráhu našim USB Timing Box a ActiveMotor transponderom. Pridajte Loop Box pre jednoduchšie meranie sektorových časov.

V súvislosti s Vašimi softvérovými požiadavkami môžete plne dôverovať nášmu partnerovi alebo Karting Manažérovi. Spolu nájdeme to správne riešenie pre Vás za najlepšiu cenu.

Viac informácií tu!

Dve veľké podujatia za jeden týždeň
úspech race|result pokračuje v Amerike!

Počas behu spoločnosti Mercedes Benz (Epic Sports Marketing) na Floride a počas slnečného behu vo Venkúvri (Sportstats West) v Kanade, náš race|result systém bol použitý na meranie viac ako 60 000 účastníkov s presnosťou na 99.9%.

Andre Yelle (Sportstats West): ”Prechod na race|result nám umožnil urobiť mnoho zlepšení v tom, ako merať čas na podujatí. S modernizovanými dekódermi, dokonca aj pri oneskorených uzávierkách ciest sme nemali žiadne pochybnosti o tom, že všetko nastavíme načas.[…] Ďakujeme Vám a Vášmu tímu za neustále inovácie."

Prezentácia
race|result sídlo spoločnosti

Po 2 rokoch plánovania a stavania, sme sa presťahovali do nových priestorov sídla spoločnosti race|result! To bol pre nás mílnik a začiatok novej kapitoly!

race|result zmeria všetko!
Zistiť, na čo myslia naši užívatelia

Opýtali sme sa niekoškých organizátorov športových podujatí a časomeračov jednoduchú otázku: čo robí race|result perfektným riešením pre elektronickú časomieru na športovom podujatí?– Tu je odpoveď týkajúca sa ich skúsenosti s race|result.

Beh, plávanie, cyklistiky, triatlón, prekážkové behy… race|result systém zmeria všetko!

Profesionálny nástroj pre
časomeračov

race|result poskytuje najspoľahlivejší a najpružnejši softvér a hardvér pre každý typ vytrvalostných športov a tiež zabezpečenie merania pre najväčšie podujatia na svete.

Sme verným partnerom, ktorý stojí vždy na Vašej strane a pomáha Vám rásť a zvyšovať Vašu konkurenčnú výhodu.

[Viac info]

Správne riešenie pre
riaditeľov pretekov

race|result ponúka kompletný balík pre meranie Vašich pretekov:
Systém merania čipom (na prenájom), výsledkový softvér, štartovné čísla, online registrácia a oveľa viac.

Stovky podujatí sú úspešne merané týmto spôsobom každý rok.Vy to tak môžte robiť rovnako!

[viac info]