Výsledky?
my.raceresult.com
SK

Okrem najlepšieho hardvéru a softvéru na svete, je tretím pilierom race|result inovatívny skladovací, objednávací, výrobný a dodávací procec, ktorý je dnes prijatý pod názvom "Industry 4.0".
Vieme, že vybraný tovar v správnej kvalite musí byť na správnom mieste načas. Ak uzatváracie špendlíky chýbajú na Vašom podujatí, ktoré má svoj presný termín uskutočnenia a nie je možné ho presunúť alebo do poslednej chvíle čakáte na presný počet účastníkov, sme pripravení byť flexibilní a zaslať neskoré objednávky v čo najkratšom čase.

Zaručené dodanie

Ak si objednáte doplnky z nášho e-shopu, dátum dodania závisí od dátumu objednávky. Hneď ako si vyberiete požadovaný dátum doručenia, urobíme všetko preto, aby Vaša objednávka bola doručená načas. V prípade potreby, sme schopní Vám zaslať Vašu objednávku prioritne.
Náš ERP systém denne analyzuje stav na sklade, čas dodania a vyhodnocuje silné predajné týždne, počas ktorých je riziko výpredaja viac ako 500 predajných doplnkov.

Vlastný dizajn štartovných čísel

Vaše objednané štartovné čísla tlačíme vo vysokokvalitnej digitálnej tlači na HP Indigo strojoch, zvyčajne na Tyvek papier. Tyvek je ľahká, neroztrhnuteľná a vodeodolná tkanina z polyethylénových vlákien. Je to najlepšia možnosť pre výrobu profesionálnych štartovných čísel. My neponúkame štartovné čísla druhej triedy tlačených na materiály nižšej kvality s lacnou laserovou tlačou.


Všetko pre Vaše podujatie

Ohradzovacia páska, uzatváracie špendlíky, nálepky, obálky, LED hodiny, rýchloupinácie pásky, štítky, lepiace pásky:
V našom e-shope ponúkame i doplnkový tovar pre Vaše podujatie.Vysoká rýchlosť výroby čipov

Sme schopní vyrobiť 90 000 štartovných čísel za deň s vlastnou tlačou 4C s prispôsobenými a integrovanými tagmi (pasívnymi jednorazovými čipmi).
Čipy Vám budú doručené v priebehu 2-5 pracovných dní a pripravené na Vaše podujatie - vždy načas so zaručenou dobou dodania.