Výsledky?
my.raceresult.com
SK


Rodina časomeračov

Stovky svetových spoločností zaoberajúcich sa meraním času sa spoliehajú ne race|result technológiu. Väčšina z nich používa ten istý hardvér a aj ten istý softvér. Takto sa vytvorila globálna sieť profesionálov, ktorí sú schopní spolupracovať bezproblémovo a navzájom si vypomáhať na podujatiach. Časomerači, ktorí pracujú s race|result na malých a stredných lokálnych podujatiach, sú schopní spolupracovať aj na veľkých športových podujatiach.

Ako riaditeľ pretekov, sa môžete spoľahnúť na časomeračov s race|result systémom, že Vám poskytnú vysokokvalitné služby podľa svetových štandardov. Bez ohľadu na to, či Vaše podujatie je organizované náhle alebo sa pripravuje dlhodobejšie, vďaka sieti dokážete akékoľvek veľké podujatie spraviť presne načas, správne a nákladovo efektívne. Race result AG je materská organizácia, ktorá je vždy pripravená pomôcť časomeračom, riaditeľom pretekov a poskytnúť im v prípade potreby technickú pomoc.

Ako nový časomerač ste okamžite zapojený do rodiny časomeračov a môžete si vymieňať know-how, vybavenie a personál.

Referencie

Beh spoločnosti münz

Spoločnosť münz Sport Concept GmbH & Co. KG uskutočňuje 20 podujatí za rok. Na mnoho z nich si požičiavajú race|result Systém a spravujú si preteky podľa seba. Jediná výnimka je Beh spoločnosti münz s takmer 20 000 účastníkmi. Kvôli tomuto podujatiu je race|result Hamburg pripojený na sieť, poskytuje 4 systémy a svoj personál. Takáto spolupráca pred konaním, počas a po skončení podujatia je jednoduchá odkedy všetky zapojené strany používajú jeden systém, a to race result.

Patrouille des Glaciers

PdG patrí medzi najväčšie a najsledovanejšie lyžiarské preteky (mountaineering) v horách, ktoré vedú zo Zermattu do Verbieru a prechádzajú svetovo známym Matterhornom. Prvýkrát sa konali v roku 1943.
Pre časomeračov je PdG najväčšou výzvou vo všetkom: vyžaduje perfektnú logistiku, spoľahlivé načasovanie so živým vysielaním súvisiacim s bezpečnosťou údajov v sídle pretekárov. Toto podujatie nie je len o dodaní 15 časových bodov so zaradeniami a so skúsenými časomeračmi, ale od časomeračov sa očakáva, že vedia dobre lyžovať. 7 časových bodov je možné umiestniť len pomocou vrtuľníka.
Keď race|result Swiss dostali túto obrovskú zákazku, zabralo iba 30 minút na telefóne, nájsť skupinu 17 časomeračov a dať dokopy 4500 aktívnych transponderov: tretina transponderov prišla od časomeračov zo Švajčiarska, zvyšných 1000 bolo od časomeračov z nemecka a race result AG poskytlo zostavujúce vybavenie.

Jeruzalemský Maratón

Počas tohto špeciálneho maratónu, všetkých 25 race|result Systémov boli rozmiestnené po celom svätom meste. Časový spínač mynet Ltd. z Tel Avivu vlastní 17 systémov a zvyšných 8 sú poskytované race|resultom formou prenájmu. 17 000 štartových čísel s jednorazovými transpondérmi a Pic2Go kódy boli vyrobené, deklarované s colnými úradmi v expresnom režime a boli načas na mieste v Izraeli. Časomerač z Nemecka a zamestnanec z race result AG boli na nete, aby podporovali časomeračov na mieste konania podujatia.