Najťažšie preteky v bahne na svete

Trinity Timing používa technológiu race|result

Aktívne transpondéry race|result boli zablatené po celý rok v najťažšom bahne a na najťažčích pretekoch v bahne na svete v USA , kde časomieru robil Trinity Timing.

Minulý víkend sa na Boucket Farms v Atlante v štáte GA konalo veľké finále World´s Toughest Mudder ( Najťažšie preteky v bahne na svete). Najlepší prekážkoví pretekári na svete ( jednotlivci aj tímy) súťažili v najťažšom bahne na svete - na najextrémnejšej 24-hodinovej prekážkovej dráhe na planéte. Pretekári súťažili na 5-míľovej prekážkovej dráhe s viac ako 20 legendárnymi prekážkami Tough Mudder a urobili čo najviac kôl v pribehu 24 hodín.

Nastavenie meracieho systému na pretekoch bolo dosť rozsiahle, s niekoľkými rozdeleniami medzi prekážkami a viacerými aktívnymi dekodérmi, slučkami a sledovacími boxami, ktoré sa používajú na live timing a sledovanie všetkých športovcov.

Najlepšie ocenenia pre jednotlivcov získali Trevor Cichosz a Morgan Mckay, ktorí stihli pôsobivýh 105 a 80 míľ.. Víťazmi v kategórii dvojčlenných a štvorčlenných tímov boli Muddy Canucks (105 miľ) a Germany´s Toughest Mudder (85 míľ). Celkovo mala táto udalosť tento víkend 937 súťažiach v blate a vyprodukovalo sa viac ako 56 224 prečítaní čipov.

“Boli to naše najdlhšie preteky s hardvérom race|result a novým rekordom v počte aktívnych odčítaní čipov za jedno jediné podujatie a sme s výsledkom veľmi spokojní,”hovorí Trinity Timing. “Kombinácia dokodérov, Loop Boxov a Track Boxov v celom priebehu umožnila vyvážený prístup ku každému aktívnemu hardvéru a poskytla nám skvelý zber údajov za viac ako 24 hodín.”